Technológia menedzser

2021, május 27 - 09:00
A Kutatáshasznosítási és Technológiatranszfer Központ új munkatársat keres itechnológia menedzser pozícióba.

Felhívás az alábbi pozíció betöltésére:

Technológia menedzser

Feladatkör:

Az egyetemi találmányokra vonatkozó iparjogvédelmi bejelentésekkel kapcsolatos teendők szakmai menedzselése, az IP portfolió nyilvántartása, az egyetemen keletkezett kutatási eredmények értékelése tudományos és piaci szempontból, proof-of-concept projektek tervezése, aktív kapcsolattartás ipari partnerekkel, K+F+I szerződések szakmai véleményezése és hasznosítási tervek készítése.

Általános feladatok:

• az egyetemen keletkezett kutatási eredmények hasznosításának elősegítése
  • innováció-menedzsment feladatok ellátása
  • az egyetemi kutatásfejlesztési kapcsolatok menedzselése
  • a kutatási projektek népszerűsítése
  • hazai és külföldi partnerkapcsolatok fenntartása
  • rendezvények, képzések szervezése

Amit kínálunk:

• sokszínű, izgalmas feladatok
  • az innováció teljes folyamatába való betekintés
  • szellemitulajdon-védelmi ismeretek szerzése, bővítése
  • tanulási lehetőség
  • dinamikus csapat

Elvárásaink:

• tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • elkötelezettség, nyitottság, kreativitás és magabiztos fellépés
  • nagyfokú precizitás
  • kutatómunkában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • egyetemi végzettség

Jelentkezés módja:

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és egy angol nyelvű motivációs levél küldésével a    e-mail címre.

A munkakörrel kapcsolatos további információ elérhető Bene Tamás, központvezetőnél a 64102-es egyetemi melléken vagy a +36 70 709 1486 telefonszámon.

Jelentkezési határidő: 2021. június 21.