Tények és adatok

A Debreceni Egyetem kutatóitól a technológiatranszfer irodához érkezett találmányi bejelentések (invention disclosure) és az ezek alapján benyújtott elsőbbségi szabadalmi bejelentések száma éves bontásban:

Megjelent a Debreceni Egyetem legfrissebb kiadványa. A MinDEn a számok tükrében címet viselő dokumentum átfogó képet ad a Debreceni Egyetem legfontosabb képzési, tudományos-kutatási jellemzőiről, nemzetközi kapcsolatairól, valamint gazdálkodási és szervezeti adatairól. A kiadvány célja, hogy az egyetemi polgárok, az intézmény jelenlegi és jövőbeli partnerei, a kormányzati döntéshozók, továbbá a frissen végzett hallgatók és azok munkáltatói is átfogó és világos képet alkothassanak az egyetemről.

A dokumentum teljes szövege a linkre kattintva olvasható.

Frissítés dátuma: 2019.03.25.

Tisztelt Felhasználó!