ELTE-Újbuda Innovációs Nap 2018

2018, november 27 - 10:30
Az ELTE Innovációs Központja Újbuda Önkormányzatával együttműködésben egész napos szakmai rendezvényt szervez.

Az ELTE Innovációs Központja Újbuda Önkormányzatával együttműködésben egész napos szakmai rendezvényt szervez, melyen a tavalyi évhez hasonlóan startup szakkiállítással is várják az érdeklődőket.
Az immár hagyományos, tizenkettedik alkalommal megrendezendő innovációs konferencia és kiállítás célja az egyetemen keletkezett tudás ipari és társadalmi hasznosításának ösztönzése; az egyetemen dolgozó oktató-kutatók és a hallgatók vállalati szférával való kapcsolatainak erősítése, kiterjesztése, valamint az aktuális innovációt érintő finanszírozási lehetőségek megismertetése.

A rendezvényen adják át az ELTE Innovatív Kutatója díjat, és kihirdetik a 2018. évi Innovatív Hallgatói Ötletpályázat díjazottjait, ezt követően kerül sor a nyertes pályázatok prezentálására.

Az eseményen bemutatkozik továbbá az ELTE Kiválósági Program (Diagnosztika és terápia, Anyagtudomány, Asztro- és részecskefizika, Problémamegoldó rendszerek) és számos, az innovációt támogató kiemelt szakmai szervezet és program.

A rendezvényre történő belépés ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Látogatói regisztráció (2018. december 3-ig)

Tervezett program

Forrás: www.elte.hu