Az ötlettől a befektetésig

2021, október 14 - 09:00
A Debreceni Egyetem és a Creative Accelerator Kft.  2021. október 20-án tudásmegosztó rendezvényt szervez.

A Debreceni Egyetem és a Creative Accelerator Kft.  2021. október 20-án tudásmegosztó rendezvényt szervez startup és inkubációs témakörben. Az esemény célja, hogy a résztvevők megismerkedjenek az innováció gyakorlati kihívásaival, az ötlet felmerülésétől egészen a befektetőkkel való tárgyalásokig. A járványhelyzetre tekintettel az esemény online formában a Microsoft Teams felületen kerül megtartásra.

A Debreceni Egyetem részéről a rendezvény az NKFIH által támogatott 2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO-2019-00011 azonosítószámú projekt keretében valósul meg.

Pontos időpont: 2021. október 20. 9:30-11:00

Helyszín: a Microsoft Teams programján keresztül

Tervezett program:
9.30- 9.35 Köszöntő – Bene Tamás, Debreceni Egyetem
9.35- 9.40 Köszöntő – Suba Attila, Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
9.40-10.10 A Creative Accelerator Kft. inkubációs programjának bemutatása – dr. Mogyorósi Péter, Creative Accelerator Kft.
10.10-10.30 A szellemi tulajdonvédelem szerepe az inkubáció során – Dr. Buzás Norbert, Creative Accelerator Kft.
10.30-10.50 Ötlettől a prototípusig - Dr. Halmosi Péter, Creative Accelerator Kft.
10:50-11:00 Kérdés, válaszok és zárszó

Ide kattintva érhető el az esemény Facebook oldala

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztráció ezen a linken lehetséges.