Felhívás a Debreceni Egyetem Innovációs Díja kitüntetés elnyerésére

2019, július 8 - 08:30
A Debreceni Egyetem 2018. évi Innovációs Díja kitüntetésre való pályázat új határideje 2019. augusztus 9.

A PÁLYÁZAT BENYÚJTÁSÁNAK MEGHOSSZABBÍTOTT HATÁRIDEJE: 2019. AUGUSZTUS 9.

A Debreceni Egyetem Innovációs Díja az egyetem azon kutatói részére adományozható, akik az egyetemen folyó kutatómunka eredményeként olyan jelentős szellemi alkotást hoztak létre, amely gazdasági szempontból hasznosítható lehet.

A díjjal az adományozást igazoló oklevél és 1.000.000 Ft (egymillió forint) pénzjutalom jár. A Debreceni Egyetem Innovációs Díjjal kitüntetendő kutatóról vagy kutatói közösségről a rektor és a kancellár közösen döntenek.

A pénzbeli támogatás az innovációs díjjal jutalmazott kutatási eredmény továbbfejlesztésére fordítható.

A 2018. évi díj elnyerésére 2019. július 22-ig lehet pályázatot benyújtani a email címre.

A befogadás feltétele, hogy az elektronikus benyújtást követően 3 napon belül postai úton is beérkezzen az aláírt pályázati anyag a Kutatáshasznosítási és Technológiatranszfer Központ címére.

A pályázati felhívás erre a linkre kattintva tölthető le pdf formátumban.